Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز219
دیروز1481
در هفته219
در ماه32877
مجموع2003101

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین محسن اراکی، درخصوص برگزاری همایش حوزه انقلابی گفت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت تقویت جریان انقلاب در حوزه‌ها و ابتکار سازوکارهایی که حوزه علمیه بتواند پاسخگوی نیازهای انقلاب باشد، برگزاری این همایش ضروری بود.


وی با بیان این که هدف همایش بزرگ حوزه علمیه انقلابی ارائه خطوط کلی کار است، افزود: خطوط کلی حوزه علمیه انقلابی در این همایش از سوی مراجع عظام تقلید، علما، مدیران و کارشناسان تبیین می‌شود و سپس تبدیل به برنامه خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین اراکی خاطرنشان کرد: این خطوط کلی پس از تبیین، تبدیل به سیاست شده و به شکل جزوه در خواهد آمد و در اختیار حوزه‌های علمیه قرار می‌گیرد و برنامه بلند مدت آن‌ها بر اساس این جزوه‌ها تعیین می‌شود. (خ-1317)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom